Loading ...

Güncel March Of Empires Sultanların Savaşı Püf Noktaları

Güncel March Of Empires Sultanların Savaşı Püf NoktalarıArkadaşlar merhaba, bir önceki blogumda " March Of Empires " hakkında bilgi vermiştim. O yazı 50.000 üzeri okundu ve 200 üzeri yorum almıştı. O yazıda bahsettiğim görseller ve bazı küçük değişikler oldu. Ben de yeniden kaleme almak istedim. Bu yazı March Of Empires'e yeni başlayanlara rehber. Halihazırda oynayanlara ise yardımcı kaynak olacaktır.


March Of Empires Sultanları Savaşını anlatmaya başlamadan önce bilmeyenler ve oynamak isteyenler için indirme linkini paylaşayım ; 


İphone V.b : İOS(Ttıkla)


Arkadaşlar anlatımlarım görseller üzerinden olacak ama görsellerin altında olabildiğince March Of Empires Sultanların Savaşı  hakkında püf noktalar paylaşmaya çalışacağım. Bu püf noktaları oyun içinde uygulayarak daha verimli ilerleme kat edebilirsiniz.
Not : Bu anlatımlar March Of Empires'e PARA yatırmadan yapılan yöntemlerdir. İsteyen olursa para yatırarak farklı yöntemleri ile daha verimli ilerlemeyi de anlatabilirim.


Öncelikle deneme olarak açtığım oyunum son krallık olan " Soindra " Krallığındadır. İlk etapta mantık olarak sizlere ilk günü anlatacağım. İleride güzel fizibilite çalışması yaparak krallık değiştirebilir veya devam edebiliriz. Bunun için krallığımızın kalesini 7. Seviyede bırakacağız. Bu önemli bunu unutmayın! ( Nedenini bilmeyenler yorum olarak sorabilir.)


Yapılması Gerekilen İlk Adımlar ; 


Arkadaşlar her oyunda olduğu gibi bu oyunda da bir tanıtım için ilk adımları anlatan simülasyon yardımcısı var önce onu  bitirin. Bu adımlar kolay ve basit.(Önce adımları yazayım ve siz hepsini birlikte yani adımların altında bulunan nedenleriyle birlikte okuyun. Altta nedenlerini anlatacağım.Nedenlerini okuyarak kesin bilgi sahibi olun.)


Adımlar sırayla yapılan adımlar değildir. Bunları oynarken anlarsınız  tüm bu adımları takip ederek ilerlemiş olmanız önemli ve yeterli.

Adım 0 : Tanıtım amaçlı yapılan ilk simülasyonu geçin. [ Mecburi :) ]
Adım 1 : Kaleyi 7. Seviye'ye getirip bırakıyoruz.(Bu da önemli! )
Adım 2 : Kurulan binaların hepsinden birer adet kuruyoruz.(Kışla Hariç) ( Önemli!)

Adım 3 : Keresteci,Demirci,Çiftlik gibi binaların hepsinden 1'er adet kuruyoruz.(Diğer alanlar şimdilik boş kalsın nedenlerde bu konuya değineceğim.)
Adım 4 : Olabildiğince kışla kuruyoruz. 
Adım 5 : Araştırma binasını takip etmeyi unutmayın zaman gelince hemen kurun. İlk olarak 3 araştırmanın hepsini 1 er kez yapın (Görevi v.b var.)
Adım 6 : Tüm bunları yaparken kışladan "Milis" askerini basabildiğiniz kadar basın.
Adım 7 : Tüm bunları yaparken etrafınızda bulunan madenleri işgal etmeyi unutmayın ! ( Not İlk olarak demirlere yoğunlaşabilirsiniz.)
Adım 8 : İLERLEME yönetimini özel olarak aşağıda resimlerle anlatıyorum. ( Bu da önemli! )
Adım 9 : KAHRAMAN yönetimini özel olarak aşağıda resimlerle anlatıyorum. ( Bu da önemli!)

Tüm Bu Adımları Yaparken Ek Olarak Kullanılması Gereken Nesneler ; 


-Arkadaşlar her inşaat eylemin ilk 5 dakikayı ücretsiz olarak vermektedir. Yani 5 dakika olarak ne inşa ederseniz edin direk level atlayacaktır veya 20 dakikalık bir inşa süresi varsa son 5 dakikasına geldiğinde inşaat süresini gösteren sol menüde  MOR bir şekilde " ücretsiz yazacaktır.

- Oyuna başlar başlamaz bir ittifaka katılmayı ihmal etmeyin. Bu size hem oyun içinde yardım eden birilerinin olması demek hem de ittifak özelliklerinden yararlanmak demek.Örneğin bir inşaat veya araştırma veya eğitim gibi eylem başlattığınız ilk an yine sol menüde " YARDIM" yazıcı çıkar. Bu yardım yazısına tıklarsanız diğer oyunculara bildirim gider . Onlarda size yardım ettiğinde yaptığınız eylemin süresi azalır.

-  Oyun içinde ilerleme yaptığınızda her şeye için başarı verecektir zaten. Bunları sol altta bulunan " HAREKAT" tıkladıktan sonra ortada "İŞLER" olarak görünün bir kalede yaptığınız tüm görevleri görebileceksiniz. Tüm bunun yanında  ortada İŞLER yazan kalenin etrafında bayraklar var. Bunlar mini görevlerdir. Bunları yaparak özel hediyeler kazanabilirsiniz.

- Her şeyi düzgün yaptığınızda VIP seviyeniz en az 2-3 Level olacaktır. Merak etmeyin March Of Empires Oyununda VIP tek seferlik veya sadece parayla alınan bir şey değildir. Vıp sürekli duran, sadece aktif edebileceğiniz bir özelliktir. Yani süresi bitince sadece VIP'in özellikleri gider. Bu özellikler genelde şunlardır  ;

   Mesela son 5 dakikası ücretsiz olan inşaat süresi +5 eklenir ve 10 dakikalık inşaatlar ücretsiz hale gelir. Kaynak gelir v.b verir ama ilk başladığımız için bunların önemi yoktur.

- İlk görevleri yaptığınızda size İŞLER tarafından 1 günlüğüne 2. İnşaatçı verilecektir. Bu da çok önemli en az %100 kar ederek güzel değerlendirin. Bunu aktif yani oyun başındayken açın.

Bir hatırlatma : "Neden bunlar ? " diyecekler olursa bunların geneli zaten oyun içinde görevlerle yaptığınız görevler. Ama bir kere yapıp devamını getirmediğiniz şeyler. Şöyle örnek vereyim İlk gün 1-3 saat oynadım. 7 Seviye bir kaleyim ve 1Milyondan fazla KUDRETİM VAR. Oyunu bilmeyenlere veya yeni başlayacaklara baktığımda aynı levelde 10 bin 100 bin gibi kudretlere sahipler.March  Of Empires Sultanları Savaşı KAHRAMAN YAPILANDIRILMASI 


 Şimdi arkadaşlar solda gördüğünüz SET 1 sağda gördüğünüz ise SET 2 . Hemen altta birden fazla set yapılabiliyor bunu görüyorsunuz. Bu savaş, etkinlik veya savunma için ayrı ayrı çıkar/tak yapmayalım diye yapılmış sistem. Oyunu ilk başladığımız için bizim için çok fazlaca şeyi farklı yapacağız. Örneğin kahramanın üzerinde gördüğünüz elbiselerin her biri farklı özellikler vermekte. Örneğin bir elbise +10 savaş gücü verirken diğer elbise +araştırma hızı veya + eğitim hızı gibi özellikler veriyor. Şimdi bizim savaşla hiç işimiz olmadığı için. Elbiselerimizin tamamını ilerleme özellikleri veren elbiseleri giyeceğiz ve bu elbiseleri yükselteceğiz.


Sizlere örnek bir elbise ve özelliklerini atıyorum. Biz sadece ilerleme için + veren özellikler giymeliyiz .

İlerleme Özellikleri Nelerdir ?

-Eğitim Hızı
-Araştırma Hızı
-Ordu Yükü
-Toplama Hızı
-İnşaat Hızı gibi özellikli elbiseleri kullanacağız. ( Bu da önemli!)

Şimdi Gelelim KAHRAMAN YETENEKLERİNE (Yetenekleri Nasıl Olmalı ? )


Bu gördüğünüz yer oyunda sol üstte kahraman şekline tıkladığımızda sağ altta bulunan " YETENEKLER" bölümü. Arkadaşlar burası da aynı araştırma 'da olduğu gibi oyunun en önemli şeyi de olsa  Sıfırlanabildiği için rahatız. Yani oynarken de anlayacaksınız ileride çok fazla yetenek sıfırlama gibi ürünleri alabileceğiz. Şimdi biz de savaş v.b önemli olmadığı için kahraman özelliklerinde sadece ilerleme bölümünde olanları açıyoruz. Ben burayı sıfırlamıştım ama yeniden ekran görüntüsü çekmemiştim. Arkadaşlar gönül rahatlığıyla  sadece İLERLEME kategorisinde  ilerleyebilirsiniz. Savaşmadığımız için pek fazla savaş olan yerleri uplamanız gerekmez. Hızlı gelişmek için ilerlemeye yönelin ileride savaş için değiştireceğiz.

Arkadaşlar tahmin edersiniz ki yazı yazmak zor. Mutlaka unuttuklarım vardır.

Aklınıza takılan herhangi bir şey sormayı unutmayın !

March Of Empires Genel Tavsiyeler ; 

Hazır gelmişken oyun için hepinizin bildiğini düşündüğüm ama bilmeyenlere için kaynak olması açısından yazacağım 1-2 şey daha var.

March Of Empires'e Yeni Başlıyorsanız ;

-Hemen başka kişilere saldırmayın.

 Oyunda en çok vakit geçireceğiniz yerlerden birisi ise " Etkinlikler" alanıdır. Burada oyunu ilk başlayanlar için ilk olarak Tekli etkinlik olur. Verilen etkinlikte görevleri ne derece yaparsanız ne kazanacağınız altta belirtilir. Krallık ve İttifak etkinlikleri başlayınca göreceksiniz çok eğlenceli olacak.

Etkinlik Tavsiyesi ;

Çekiliş biletlerini biriktiğinde normal bir zamanda kullanmayın. İlla bir çekiliş etkinliği gelecektir orada kullanmanız sizin yararınıza olacaktır. ( Bu diğer şeyler için de geçerli olabilir. Zamanla etkinliklere alışacağınız için anlarsınız.)


Şehirdeki kaynaklar önemsizdir. Bunları ileride zaten size yetmeyecektir. Bunları savaşla , ticaretle daha hızlı bir şekilde kazanacaksınız.

İttifak  katılın ve yüksek levelli kaynaklardan yararlanın.

- Ticarethanelerden ticaret yapmayı unutmayın ittifak ticaretlerinde  %50'ye varan kaar vardır . ( Örneğin 100 Bin ekmek verirsiniz 150 bin demir alırsınız.)


Yeniyseniz altın madenlerinde uzak durun :) Tabi ki boş ise ve yeri güzelse alın ama bir altın madeni kolay kolay boş kalmaz.  Yeni başlayanların saatlerce uğraştığı askerlerin 1 saniyede gidebilir.


 • [message]
  • ##check##Yorum Yapmayı Unutmayın!
   • Arkadaşlar tahmin edersiniz ki yazı yazmak zor. Yazarken önceden planladıklarımı bile unutabiliyorum. Her konuda soru sormaktan çekinmeyin.

YORUMLAR

BLOG YORUM KUTUSU: 4
 1. Anlamadıklarım:
  Adım 2de her yere kişla yaptıktan sonra ileride onları geri yikıcakmıyız? Birde 3cü adımı acıklarmisiniz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bazı sağlık sorunları nedeniyle blogum ile ilgilenemedim. Bunun için kusura bakmayın. Eğer hayla merak ediyorsanız yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

   Sil
 2. Tam sorunuzu anlamadım ama şu mantığı size anlatayım ileride Kışla harici binalara ihtiyaç duymayacaksınız tüm ganimeti başkalarından elde edeceksiniz Bu sebeple görevler adına sadece birer tane kurabilirsiniz

  YanıtlaSil

Ad

3d uniyt,1,3d uniyt macerası,1,akrep ve yelkovan arasındaki açı,1,alt coin borsa duyuruları,1,altcoin nasıl alınır,1,altcoinler,1,altın elbiseli adam,1,Anasayfam,1,Android Temaları,1,ansiklopedi,1,anushka sharma,3,anushka sharma filmleri,2,anushka sharma sevilen filmleri,2,arka planda youtube çalıştırmak,1,arşiv dil sorunu,1,Arşiv sorunu,1,Aytaç Film V1 Teması,1,aytaç video v1,1,barkın bayoğlu,1,başarılı youtube kanalı nasıl olmalı,1,Bilgisayar için pubg,1,bilgisayar kapatıcı,1,bilgisayar otomatik kapatıcı,1,bilgisayarda pubg oynamak,1,binanceye giren coinler,1,bir gencin istanbul hatırası,1,bitcoin nasıl alınır,1,blog güncellemesi,1,blogger,4,blogger içerik yönetimi,1,Blogger Film Teması,2,blogger film teması indir,1,blogger hit attırma,1,Blogger Kişisel Tema,3,blogger kodları,1,Blogger kurmak,1,Blogger Magazin Teması,1,blogger sitene kod ekle,1,Blogger Spor teması,1,blogger tema indir,1,blogger temaları,7,blogger themes,1,Blogger ücretsiz tema,2,Blogger Video Teması,1,bloguma kimse gelmiyor,1,boğazda tekne turu,1,borsa haberleri,1,btcturk,1,cambly ingilizce,1,cambly.com,1,coin dünyası,5,coin nasıl alınır,1,coin yatirimcilarının alması gereken önlemler,1,coin-borsalari,1,cryptopia,1,crytopia borsası,1,çayırova boru,1,çayırova boru fabrika gezisi,1,çayırova boru fabrikası,1,çoklu whatsapp kullanımı,1,dağ kahvaltısı,1,duyuru kodları sitene ekle,1,duyuru paneli,1,ekran kartı güncelleme,1,ekran kartı güncelleştirme,1,elestiriler,1,elestiriyorum,2,empati,1,empati diye bir şey yoktur,1,empati gerçek mi,1,empati var mı,1,empatiye inanmıyorum,1,en iyi blogger temaları,1,eser avı,1,fabrika gezisi,1,Facebook,1,facebook da din,1,Film,1,film teması,1,film teması indir,1,floating for youtube türkçe,1,floating kurulumu,1,foce of nature oyun bilgileri,1,force of nature,1,Freze,1,freze delik açma,1,Freze tezgahında delik büyütme,1,fuar gezilerim,1,game of thorones elestirisi,1,game of thorones final sezonu,1,game of thorones tarayici oyunu puf noktalari ve hilesi,1,game of thorones winter is coming,1,game of thorones yorumları,1,game of thrones nasıl oynanır,1,Gameloft oyunları,2,genel,1,gezi-yazilari,9,geziyorum,11,gezmek,1,girmeliyim,1,google meta,1,google seo,1,google seo güncellemeleri,1,google tag,1,Gökhan Satman'dan UNITY3D - Oku - İzle Dinle - Öğren Kitabı,1,güncel bloglar,1,güncel konular,1,Hakan muhafız,1,hakan muhafız dizi yorumları,1,hakan muhafız yorumları,1,hamam nasıl olur,1,Hamam sefası,1,hangi hamama gitmeliyim,1,hasan aytaç,1,hasan aytaç blog,1,hasanaytac.com teması,1,hataları,1,hayatta kalma oyunları,1,hikaye,1,hint filmi eleştirileri,1,hint filmi yorumları,2,hint filmi zero,1,hint filmleri,3,hotmag demesı indir,1,hotmag kurulumu,1,hotmag tema kurulum,1,içerik blogları,1,iki nokra arasi uzaklık,1,iki nokta arasi uzaklıgı bulan program,1,iletişim kuralları,1,İndirme Temaları,1,ingilizce konuşçamk,1,ingilizce konuşmak,1,İnternet,1,islam algısı,1,istanbul,2,İstanbul,1,istanbul be,1,istanbul boğazı,1,istanbul gezisi,2,istanbul hatırası,1,istanbul moto expo,1,istanbul motosiklet fuarı,1,istanbulun güzellikleri,1,izliyorum,5,java,13,java atm örnegi,1,java atm örneği,2,java dizi örneği,1,java diziler,1,java for döngüsü,1,java hazır örnek kodları,2,java hazir kodlar,12,java kare matris,1,java kodlari,1,java n adet sayiyi ekrana yazdirmak,1,java örnekleri,11,java saat açı hesaplama,2,katrina kaif,1,keskileme,1,Keskileme kuralları,1,keskileme nedir,1,keskileme-bosch-elektrikli-el-aletleri,1,keywords ve taglar işe yaramıyor,1,kişisel blog,1,kişisel blogger temaları,1,kitap okuyorum,2,kitap önerileri,1,kitap tavsiyeler,1,kocaeli dağları,1,koddsotu,1,kodlama ornekleri,1,koin borsaları komisyonlari,1,koineks,1,koinim,1,kolayca coin nasıl alınır,1,kripto para yatırımcıları,1,kripto paralar,2,küçük oyunlar,1,lab ve final hesaplama kodlari,1,lider haber,1,lider haber açılıyor,1,lider haber çözümü,1,lider haber virüs çözümü,1,lider haber virüsü,1,lider haber virüsü nasıl kaldırılır,1,makine,4,makine öğrenciliği,1,Makinecilik ile ilgili herşey,3,mankenler,1,march of empires,8,march of empires kaleyi neden 7.seviyede bırakmalıyız,1,march of empires bozulan yazıları düzeltme,1,march of empires eser avı,1,march of empires etkinlikleri,1,march of empires hesap nasıl satılır,1,march of empires hesap satışı,1,March Of Empires indir,1,march of empires kaynak nasıl satılır,1,march of empires kaynak satışı,1,March of empires krallık değişimi,1,march of empires krallık değişimi püf noktaları,1,march of empires önemli etkinlikler,1,march of empires puf noktaları,2,march of empires rehberi,2,march of empires sorunları,1,march of empires sultanları savaşa püf noktaları,2,march of empires sultanların savaşı,1,march of empires ticaret,1,march of empires ticaret nasıl yapılır.,1,march of empires yazılar bozuldu,1,mehmet amca,1,meta taglar işe yaramıyor,1,mithril,1,Mithril binanceye giriş yaptı,1,mithril token,1,mobil motorsiklet,1,mobil motorsiklet oyunları,1,mobil oyunlar,6,mobil pc pubg indir,1,mobil pubg indir,1,mobil pubg kurulumu,1,mobile pubg indir,1,MOE,1,moto,1,moto expo,1,motocross,2,Motor,1,motor fuarı,1,motor mankenleri,1,motorsiklet oyunları,1,motosiklet anılarım,2,motosiklet eğitimi,1,motosiklet fuar fotoğrafları,1,motosiklet fuarı,2,motosiklet gezisi,4,motosiklet ile ilk kazam,1,motosiklet ile istanbul,1,motosiklet kazaları,1,motosiklet tavsiyeleri,1,motosiklet yaralanması,1,motosiklet yorumları,1,müşteri iletişimi,1,müşterilerle iletişim,1,müşterilerle iletişimde önemli noktalar,1,nasıl yapılır,6,ne içerik,1,network marketing,1,network marketing sistemleri,1,nm sistemlerinde dikkat edilmesi gerekenler,1,Nvidia,1,Nvidia ekran kartı,1,Nvidia ekran kartı güncelleme,1,Nvidia ekran kartı güncelleme nasıl yapılır,1,Nvidia GeForce Experience gerekli mi,1,Nvidia GeForce Experience işe yarıyor mu,1,Nvidia GeForce Experience kurmalımıyım,1,okuyorum,2,online mobil oyunlar,1,online tarayıcı oyunları,1,otomatik kapatma programı,1,oynuyorum,1,Oyun Temaları,1,oyunlar,9,ön planda youtube çalıştırmak,1,paribu,1,pazarlama da dikkat edilmesi gerekenler,1,pazarlama sistemleri,1,pc pubg indir,1,savaş oyunları,1,seni kaybedemem,1,seni kaybedemem kitabi,1,seo,1,seo uyumlu blogger temaları,1,shahrukh khan,1,sıcaklığı bulan program,1,sitene duyuru kodları,1,sitene kod ekle,1,skgames,1,Slayt,1,soner Kara,1,sözle olmaz,1,spor temaları,1,strateji oyunları,4,survival oyunlar,1,tara kelly,1,tara kelly seni kaybedemem,1,tarayıcı virüsleri,1,telifsiz blogger tema,1,telifsiz blogger temaları,1,telifsiz ve ücretsiz blogger temaları,2,tema hotmag,1,Temel Makinecilik,1,the protector,1,Thema Larousse,1,Torna,1,torna kulanımı,1,Tornada Delme İşlemi,1,tornada nasıl delme işlemi yapılır,1,türk borsalari komisyonlari,1,türk coin borsaları,1,türk islam tarihi,1,türk kripto borsaları,1,türkçe winrar,1,türkçe winrar indir,1,türkçe winrar kurulumu,1,türkiye turing ve otomobil kurumu,1,türkiyeden coin nasıl alinir,1,ucuz coinler nasıl alınır,1,uzaktaki bilgisayarı kapatmak,1,ücretsiz blogger şablonu,2,ücretsiz blogger tema,1,ücretsiz blogger temaları,2,ücretsiz eğitim,1,ücretsiz ingilizce,1,ücretsiz ingilizce konuşmak,1,ücretsiz kask ve yelek,1,ücretsiz kask veren eğitim,1,ücretsiz motosiklet eğitimi,1,ücretsiz motosiklet kaskı,1,ücretsiz motosiklet ve kask,1,ücretsiz premium blogger temaları,1,ücretsiz temalar,1,Video,1,vize,1,vücut kitle indeksi hazırlama programı,1,whatsapp ile not defteri,1,whatsappı not defteri olarak kullanmak,1,whatsapptan not defteri yapmak,1,winrar arapça hatası,1,winrar arapça oldu,1,winrar dil değiştirme,2,winrar dil hatası,2,winrar dil sorunu,2,winrar nasıl kurulur,1,winrar sağ tık problemi,1,winrar sorunları,1,winrar türkçe,1,winrarı türkçe yapmak,2,Yazılarım,5,yazilim,6,yeni başlayanlar için blogger,1,yeni blog,1,yol emniyeti eğitimi,1,yorumluyorum,2,yotuber olma yolunda 2 altın kural,1,youtube,1,youtube de başarılı olmak için gerekenler,1,youtube eklentileri,1,youtube kanal yönetimi nasıl olmalı,1,youtube kanalı açmak,1,youtube kanalı ayarları,1,youtube kanali için yapılması gerekenler,1,youtube tavsiyeleri,1,yurt dışına coin geçirme,1,zıplayan kod,1,
ltr
item
Hasan Aytaç - Öğrenirken Öğretiyor: Güncel March Of Empires Sultanların Savaşı Püf Noktaları
Güncel March Of Empires Sultanların Savaşı Püf Noktaları
https://3.bp.blogspot.com/-BMiR9fi9Nwo/XKnBt8Uui8I/AAAAAAAAD5M/IOBoK_Ff-WMvjcfu0ws1ET6CCz6rdfB3QCEwYBhgL/s640/guncel-march-of-empires-giris.png
https://3.bp.blogspot.com/-BMiR9fi9Nwo/XKnBt8Uui8I/AAAAAAAAD5M/IOBoK_Ff-WMvjcfu0ws1ET6CCz6rdfB3QCEwYBhgL/s72-c/guncel-march-of-empires-giris.png
Hasan Aytaç - Öğrenirken Öğretiyor
https://www.hasanaytac.com.tr/2019/04/guncel-march-of-empires-sultanlarin-savasi-puf-noktalari.html
https://www.hasanaytac.com.tr/
https://www.hasanaytac.com.tr/
https://www.hasanaytac.com.tr/2019/04/guncel-march-of-empires-sultanlarin-savasi-puf-noktalari.html
true
3677843125314433563
UTF-8
Yüklenen Tüm Yazılar İlgili Benzer Konu Bulunamadı. TÜMÜ Devamını Oku Cevap Cevabı İptal Et Sil By Anasayfa SAYFALAR İÇERİKLER Hepsini Gör SENİN İÇİN ÖNERDİKLERİM ; Etiketler ARŞİV Sitede ARA! TÜM İÇERİKLER Aradığınız Bulunamadı! Anasayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pzr Pzrtsi Salı Çrş Prş Cma Cmrts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ock Şbt Mart Nsn Mayıs Mys Hzrn Ağs Eyl Ekm Ksm Arlk Bu Ay 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 saat önce $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadan önce Takipçiler Takip ÖZEL İÇERİK ( KİLİTLİDİR.) 1. Adım: Sosyalar Ağların Birinde Paylaşın 2. Adım : Sosyal Ağınızdaki Bağlantıyı Onaylayın. Tüm Kodları Kopyala Tüm Kodları Seç Tüm Kodlar Panoya Toplandı. Kodları / metinleri kopyalayamıyorum, lütfen kopyalamak için [CTRL] + [C] (veya Mac’li CMD + C) tuşlarına basın. Okuma Yardımcısı