Game Of Thrones Winter İs Coming Tarayıcı Oyunu Püf Noktaları

Game Of Thrones Winter İs Coming Tarayıcı Oyunu  Püf Noktaları Merhaba arkadaşlar sizlere kendimin de oynadığı bir oyundan bahsetmek ...

Game Of Thrones Winter İs Coming Tarayıcı Oyunu  Püf Noktaları
Merhaba arkadaşlar sizlere kendimin de oynadığı bir oyundan bahsetmek istiyorum. Bu oyunu oynama sebeplerimden birisi ise herhangi bir yükleme ile uğraşmadan tarayıcılar  ile oynayabiliyor olmam idi. Lakin bu demek değil ki tarayıcı zorunluluğu var. Oynadığım bu oyun olan Game Of Thrones Winter İs Coming  oyununu isterseniz android, ios veya mobil işletim sistemlerine yükleyerek sizler de oynayabilirsiniz. İsterseniz de bilgisayarınıza küçük bir Gtarcade kütüphanesini yükleyerek de direk oynayabilirsiniz. Tam anlatıma başlamadan önce oyunu nasıl indireceğinizden veya oynayacağınızdan bahsedeyim. Oyun genel olarak tarayıcı  oyunudur ilerleyen zamanlarda bilmeyenler için mobilde oynamayı da anlatabilirim.

Game Of Thrones Winter İs Coming Oyununu İndirme Veya Oynamak İçin  Gerekli Adımlar ;


1-  Herhangi bir tarayıcınızdan (BU) linke tıklayarak üye olup oynamaya başlayabilirsiniz.

2-  Gtarcade sistemini yükleyerek de Game Of Thrones oynayabilirsiniz. Bunu steam gibi düşünün. (İndir)Sizlere tanıtırken izleyeceğim yol şudur ; Oyun içerisinde kesitler paylaşarak bu kesitlerin yani görüntülerin altına püf noktalarını paylaşmayı hedefliyorum. Örneğin ilk olarak paylaşacağım görselde hiç bilmeyenler veya tam anlamıyla kavraman isteyenler için arayüz tanıtımı ile başlıyorum. İlk görseli içindeki alanları numaralandırarak ne iş yaradığından bahsedeceğim. (Sıralama rastgele yapılmıştır.)

Game Of Thrones Arayüz Tanıtımı ( Tarayıcı Oyunu)


1 :  Aktif ordunun nerede ne yaptığını anlatan alandır. Burada savaşa veya toplamaya gönderdiğiniz ordunuzu takip edebilir, dilerseniz hızlandırabilir veya geri çekebilirsiniz.

2 :  Burası oyun içinde geliştirmeler yaptığımız alanın bilgilendirme alanıdır.  İnşaat  geliştirmesinden  ordu eğitimine kadar tüm süreleri takip edebilirsiniz. Dilerseniz hızlandırabilir, ittifaktan yardım isteyebilirsiniz.

3 :  Oyun içerisinde bulunan ve kalemizin şampiyonu olarak belirlediğimiz kahramanın resmi bulunur. Hemen yanında ise tüm şehir gücümüz bulunmaktadır. Hemen altında kalp olarak 3/120 olarak görünen yer  ise " Weirwood" yani yaşam ağacı gibi düşünebilirsiniz. Tipik bir hikaye ilerleme alanıdır ve ana hikaye için olmazsa olmazlardır. Burada ilerleyerek hem kahramanları hem de  hikayeyi hızlandırabilir ve hızlıca kudret kasabiliriz.

4 : Oyunun ana ayarlarının bulunduğu yerdir. Örneğin tam ekrandan oyun grafiklerine, ses ve bildirim gibi tüm ayarlamaları yapabilirsiniz.

5 : Oyunda günde bir kez gireceğimiz alandır kudret gücünüze ve vip seviyenize göre size her gün belirli ödülü vermektedir.

6 : Oyunda kaynaklarını izlediğimiz yerdir. Ödü olarak, satın aldığımız veya topladığımız tüm kaynakların göstergesidir. Her kaynağın üzerine gelerek ne kadar üretim ve tüketimi olduğunu görebilir aynı zamanda şehir depomuzun bu kaynaklarının ne kadar koruduğunu görebiliriz. ( Şehirde depoyu yükselterek korunan kaynakları attırabilirsiniz. Bu koruma şehrinize kim saldırırsa saldırsın korunan kaynakları almayacağı anlamına gelmektedir.

7 :  Game Of Thrones Winter Is Coming etkinliklerini, günlük etkinlikleri  ve meydan okumaları gibi  genel etkinlikleri takip ettiğimiz alandır.


8 : Ana görevi anlatan alandır. Hemen yanında örneğin 1/3 yazar bu ana görevin  1 tanesinin tamamlandığını ve 2 tane kaldığının anlamanı taşımaktadır.

9 : Oyun sistematik olarak yapılan her şeye ödül vermektedir. Asker level attırımından her bir binanın yükseltmesinde ödül verir ve bu ödülleri buradan takip edebilirsiniz. Bu sizleri yönlendirmesin siz kendi gelişmenize devam edin.

10 : Oyunda  elmas, kaynak, item gibi tüm sağlam şeyleri en kolay yolla kazanabildiğimiz bir ödül sistemidir. Belirli tüm süreler boyunca bir yarışma ortaya atar ve o süre bitene kadar belirli bir sınırı geçmeniz beklenir. Geçtiğinizde çok fazla ödül alırsınız.

11 : Oyunda en çok kullanabileceğimiz yerlerden birisidir. Oyun sahnelerinin farklı alanlarıdır. Burada gördüğünüz gibi diğer tüm sahnelere geçiş vardır.Üstat kulesinin içten görünümüdür. Oyunda en önemli olaylardan birisidir. Burada gördüğünüz gibi geliştirmemiz gereken teknolojiler bulunmakta. Burada izleyeceğiniz strateji sizin kaderinizi belirleyecektir. Buna çok özen göstermelisiniz. Mantığını herkesin bildiğiniz düşünüyorum. Şehir ve ordu için gerekli teknolojileri araştırarak kendimizi geliştiriyoruz. Eğer burada zorlanan arkadaşlar varsa yorum yapsın ve detaylı bir anlatım da yapabilirim.


Burası yukarıda 3. adım olarak anlattığım şampiyona tıkladığımızda gelen alandır. Şampiyon semboliktir. Bu sembol ordumuzu temsil ve şehrimizi temsil eder. Şampiyon her level atladığında belirli bir beceri puanı verir. Bu aldığınız puanı burada stratejik olarak kullanarak rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Burasıda oyunun en önemli alanlarından birisidir. Burada çok dikkatli bir yol izlemelisiniz. ( Yanlış yere puan verdiğim diye çok üzülmeyin, ileride bu beceriyi sıfırlamak çok zor bir şey olmayacak.)


Burasıda en önemli alanlardır. Yine yukarıda resimde anlattığım gibi 3.adıma bağlı bir alandır. Yani şampiyonun üzerinde bulunan itemlerdir. Bu itemler ordu saldırısı, savunması veya inşaat hızı gibi bir çok özellik vermektedir. Bu itemlerde oyunda çok önemli yer almaktadır ve gerçekten zor bulunmaktadır. Bunları demirci de döverek elde edebiliyoruz ama gerçekten zor. Burasıda rakiplerinize fark atmak için oldukça önemli rol oynamaktadır.Burası da arayüzü tanıtırken 8 ve 9 numaraları da içinde barındıran yerdir eğer görmediyseniz yukarıda 8. ve 9.  numaralara bakarak anlayabilirsiniz. Gördüğünüz gibi sistem basit görev yapmanız gerekmekte. Görev bittiğinde altında veya solunda alacağınız ödüller yazmaktadır. Hikaye ve ana görev çok fazla ödül ve kaynak vermektedir.


Burası da 11 numaralı olarak anlattığım yere tıkladığınızda gelen bölümdür. Normal ve Elit meydan okuma her gün düzenlenen bir yarışma gibi düşünmelisiniz. Her 3-5 saatte farklı hedefler vardır. Bu hedeflere ulaştığınızda sizlere ödül verir ve sıralama sistemi vardır. Diğer oyuncularla yarışırsınız. Alttakiler ise o süre zarfında sizin bireysel olarak yapmanız gereken şeylerdir. Gereken derken zorunlu değildir. Örneğin dışarıda X miktarda kaynak toplarsanız " Kaynak Toplama " alanında ödülünüzü alabilirsiniz. Öyle çok ödül de vermez.


Oyunda elmas çok önemli rol oynamaktadır. Elmaslar sayesinde her şey yapılabilir. İsterseniz asker eğitiniz, isterseniz hızlandırma alın bu yüzden elinde en çok elması bulunduranlar daha hızlı ilerlemektedir. Eğitim alnını belirli bir level geçince açacaksınız. Yanlış hatırlamıyorum 10 kale seviyesi falan istiyor olabilir. Burada oyunda aktif oyuncularla karşılıklı kapışarak sıralama kasarsınız. Oyun her farklı sıralama grubuna elmas verir. Gördüğünüz gibi ben çok önem vermesem de saate 24 elmas kasmaktayım.


Burasıda yukarıda 1. numaralı yerde anlattığım " Ordu Bilgisi " alanıdır. Çok fazla kullanmayacaksınız ama aklınızda bulunsun. Orduyu takip edeceğiniz yerdir.


Burası yukarıda 11. numaralı olarak anlattığım ve yine yukarıdaki resimlerde meydan okuma olarak anlattığım yerine örnekleme olarak bir tanesinin içidir. Yukarıda anlattığım etkinlikler ve meydan okumada kazanacağınız ödülleri göstermektedir.


2-3 görsel önce Eğitim alanlarından nasıl elmas kazanacağınızı anlatmıştım bu görselde ise hangi sıralamada ne kadar elmas alacağınızı görebilirsiniz. Oyunun en önemli noktasıdır. KUMANDANLAR burası gerçekten çok önemlidir. Bir savaşa en fazla 6 kumandan katılabilir bu yüzden her savaş seçeceğiniz kahramanlar yani kumandan çok önemlidir.  Kumandanların da kendine göre seviye atlaması, gelişmesi ve sınıf atlaması vardır. Örneği resimde gördüğünüz gibi ; level atlama, terfi alma veya kaliteyi geliştirme gibi farklı kriterleri vardır. Bunu konuda aslında burada yüzeysel anlatılacak değil ama mantığını kavrayın çünkü yazıya rabet veya bu konuyu merak edecek olursa sizler için detaylı bir anlatım yaparım.


Kumandanların özellikleri çok önemlidir. Bu önemi anlatmak için bir örnek vermek istiyorum. Resimde sol tarafta beyaz kutucuğa aldığım kumandan şuan çok önemlidir çünkü ana özelliği sarı kutucu dolduğuna yani özelliği maksimuma geldiğinde tüm kumandanlara baya fazla can vererek canlarını yeniler. Bir destek elemanı gibi düşebilirsiniz.
Not : Arkadaşlar daha anlatacak yerler var ama biraz sıkıldım.  Açıkçası ben Game Of Thrones  Tarayıcı oyununu oynamaktayım ve her gün farklı bir güncelleme gelebiliyor. Yorum olarak merak ettiklerinizi sorarsanız sizlere yardımcı olmaya çalışırım. Daha çok anlatacak şeyler var :)


YORUMLAR

BLOG YORUM KUTUSU: 1

Ad

alt coin borsa duyuruları,1,altcoin nasıl alınır,1,altcoinler,1,anushka sharma,2,anushka sharma filmleri,1,anushka sharma sevilen filmleri,1,arka planda youtube çalıştırmak,1,arşiv dil sorunu,1,Arşiv sorunu,1,barkın bayoğlu,1,bilgisayar kapatıcı,1,bilgisayar otomatik kapatıcı,1,binanceye giren coinler,1,bitcoin nasıl alınır,1,blog güncellemesi,1,blogger,1,blogger temaları,1,blogger themes,1,borsa haberleri,1,btcturk,1,coin dünyası,5,coin nasıl alınır,1,coin yatirimcilarının alması gereken önlemler,1,coin-borsalari,1,cryptopia,1,crytopia borsası,1,çayırova boru,1,çayırova boru fabrika gezisi,1,çayırova boru fabrikası,1,çoklu whatsapp kullanımı,1,dağ kahvaltısı,1,elestiriyorum,2,empati,1,empati diye bir şey yoktur,1,empati gerçek mi,1,empati var mı,1,empatiye inanmıyorum,1,en iyi blogger temaları,1,eser avı,1,fabrika gezisi,1,floating for youtube türkçe,1,floating kurulumu,1,game of thorones elestirisi,1,game of thorones final sezonu,1,game of thorones tarayici oyunu puf noktalari ve hilesi,1,game of thorones winter is coming,1,game of thorones yorumları,1,game of thrones nasıl oynanır,1,genel,1,gezi-yazilari,4,geziyorum,4,google meta,1,google seo,1,google seo güncellemeleri,1,google tag,1,güncel bloglar,1,hasan aytaç,1,hasan aytaç blog,1,hataları,1,hikaye,1,hint filmi eleştirileri,1,hint filmi yorumları,1,hint filmi zero,1,hint filmleri,2,içerik blogları,1,iletişim kuralları,1,istanbul motosiklet fuarı,1,izliyorum,3,katrina kaif,1,keywords ve taglar işe yaramıyor,1,kişisel blog,1,kişisel blogger temaları,1,kocaeli dağları,1,koin borsaları komisyonlari,1,koineks,1,koinim,1,kolayca coin nasıl alınır,1,kripto para yatırımcıları,1,kripto paralar,2,lider haber,1,lider haber açılıyor,1,lider haber çözümü,1,lider haber virüs çözümü,1,lider haber virüsü,1,lider haber virüsü nasıl kaldırılır,1,makine,1,makine öğrenciliği,1,march of empires,5,march of empires bozulan yazıları düzeltme,1,march of empires eser avı,1,march of empires etkinlikleri,1,march of empires hesap nasıl satılır,1,march of empires hesap satışı,1,march of empires kaynak nasıl satılır,1,march of empires kaynak satışı,1,March of empires krallık değişimi,1,march of empires krallık değişimi püf noktaları,1,march of empires önemli etkinlikler,1,march of empires rehberi,2,march of empires sorunları,1,march of empires sultanları savaşa püf noktaları,2,march of empires sultanların savaşı,1,march of empires yazılar bozuldu,1,mehmet amca,1,meta taglar işe yaramıyor,1,mithril,1,Mithril binanceye giriş yaptı,1,mithril token,1,mobil oyunlar,2,motocross,1,motosiklet anılarım,1,motosiklet eğitimi,1,motosiklet fuar fotoğrafları,1,motosiklet fuarı,1,motosiklet gezisi,1,motosiklet ile istanbul,1,müşteri iletişimi,1,müşterilerle iletişim,1,müşterilerle iletişimde önemli noktalar,1,nasıl yapılır,6,network marketing,1,network marketing sistemleri,1,nm sistemlerinde dikkat edilmesi gerekenler,1,online mobil oyunlar,1,online tarayıcı oyunları,1,otomatik kapatma programı,1,oyunlar,4,ön planda youtube çalıştırmak,1,paribu,1,pazarlama da dikkat edilmesi gerekenler,1,pazarlama sistemleri,1,savaş oyunları,1,seo,1,seo uyumlu blogger temaları,1,shahrukh khan,1,strateji oyunları,2,tarayıcı virüsleri,1,telifsiz blogger tema,1,telifsiz blogger temaları,1,telifsiz ve ücretsiz blogger temaları,1,türk borsalari komisyonlari,1,türk coin borsaları,1,türk kripto borsaları,1,türkiye turing ve otomobil kurumu,1,türkiyeden coin nasıl alinir,1,ucuz coinler nasıl alınır,1,uzaktaki bilgisayarı kapatmak,1,ücretsiz blogger şablonu,1,ücretsiz blogger temaları,2,ücretsiz eğitim,1,ücretsiz kask ve yelek,1,ücretsiz kask veren eğitim,1,ücretsiz motosiklet eğitimi,1,ücretsiz motosiklet kaskı,1,ücretsiz motosiklet ve kask,1,ücretsiz premium blogger temaları,1,ücretsiz temalar,1,whatsapp ile not defteri,1,whatsappı not defteri olarak kullanmak,1,whatsapptan not defteri yapmak,1,winrar arapça hatası,1,winrar arapça oldu,1,winrar dil değiştirme,2,winrar dil hatası,2,winrar dil sorunu,2,winrar sağ tık problemi,1,winrar sorunları,1,winrarı türkçe yapmak,1,yol emniyeti eğitimi,1,youtube,1,youtube eklentileri,1,youtube kanalı ayarları,1,youtube kanali için yapılması gerekenler,1,youtube tavsiyeleri,1,yurt dışına coin geçirme,1,
ltr
item
Hasan Aytaç - Öğrenirken Öğretiyor: Game Of Thrones Winter İs Coming Tarayıcı Oyunu Püf Noktaları
Game Of Thrones Winter İs Coming Tarayıcı Oyunu Püf Noktaları
https://1.bp.blogspot.com/-bFGSvQ6wYpE/XVEtLuqg1wI/AAAAAAAAE2w/eqmWtiNotDI99wttN3C2YQXnPJz4YcJ7ACLcBGAs/s1600/Game%2BOf%2BThrones%2BWinter%2Bis%2BComing%2BP%25C3%25BCf%2BNoktalar%25C4%25B1.png
https://1.bp.blogspot.com/-bFGSvQ6wYpE/XVEtLuqg1wI/AAAAAAAAE2w/eqmWtiNotDI99wttN3C2YQXnPJz4YcJ7ACLcBGAs/s72-c/Game%2BOf%2BThrones%2BWinter%2Bis%2BComing%2BP%25C3%25BCf%2BNoktalar%25C4%25B1.png
Hasan Aytaç - Öğrenirken Öğretiyor
https://www.hasanaytac.com.tr/2019/08/game-of-thrones-winter-is-coming-tarayci-ve-mobil-oyunu-puf-noktalari.html
https://www.hasanaytac.com.tr/
https://www.hasanaytac.com.tr/
https://www.hasanaytac.com.tr/2019/08/game-of-thrones-winter-is-coming-tarayci-ve-mobil-oyunu-puf-noktalari.html
true
3677843125314433563
UTF-8
Yüklenen Tüm Yazılar İlgili Benzer Konu Bulunamadı. TÜMÜ Devamını Oku Cevap Cevabı İptal Et Sil By Anasayfa SAYFALAR İÇERİKLER Hepsini Gör SENİN İÇİN ÖNERDİKLERİM ; Etiketler ARŞİV SEARCH TÜM İÇERİKLER Aradığınız Bulunamadı! Anasayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pzr Pzrtsi Salı Çrş Prş Cma Cmrts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ock Şbt Mart Nsn Mayıs Mys Hzrn Ağs Eyl Ekm Ksm Arlk Bu Ay 1 dakika önce $$1$$ minutes ago 1 saat önce $$1$$ hours ago Dün $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago 5 haftadan önce Takipçiler Takip ÖZEL İÇERİK ( KİLİTLİDİR.) 1. Adım: Sosyalar Ağların Birinde Paylaşın 2. Adım : Sosyal Ağınızdaki Bağlantıyı Onaylayın. Tüm Kodları Kopyala Tüm Kodları Seç Tüm Kodlar Panoya Toplandı. Kodları / metinleri kopyalayamıyorum, lütfen kopyalamak için [CTRL] + [C] (veya Mac’li CMD + C) tuşlarına basın.