Loading ...

Game Of Thrones Winter İs Coming Tarayıcı Oyunu Püf Noktaları

Game Of Thrones Winter İs Coming Tarayıcı Oyunu  Püf Noktaları
Merhaba arkadaşlar sizlere kendimin de oynadığı bir oyundan bahsetmek istiyorum. Bu oyunu oynama sebeplerimden birisi ise herhangi bir yükleme ile uğraşmadan tarayıcılar  ile oynayabiliyor olmam idi. Lakin bu demek değil ki tarayıcı zorunluluğu var. Oynadığım bu oyun olan Game Of Thrones Winter İs Coming  oyununu isterseniz android, ios veya mobil işletim sistemlerine yükleyerek sizler de oynayabilirsiniz. İsterseniz de bilgisayarınıza küçük bir Gtarcade kütüphanesini yükleyerek de direk oynayabilirsiniz. Tam anlatıma başlamadan önce oyunu nasıl indireceğinizden veya oynayacağınızdan bahsedeyim. Oyun genel olarak tarayıcı  oyunudur ilerleyen zamanlarda bilmeyenler için mobilde oynamayı da anlatabilirim.

Game Of Thrones Winter İs Coming Oyununu İndirme Veya Oynamak İçin  Gerekli Adımlar ;


1-  Herhangi bir tarayıcınızdan (BU) linke tıklayarak üye olup oynamaya başlayabilirsiniz.

2-  Gtarcade sistemini yükleyerek de Game Of Thrones oynayabilirsiniz. Bunu steam gibi düşünün. (İndir)Sizlere tanıtırken izleyeceğim yol şudur ; Oyun içerisinde kesitler paylaşarak bu kesitlerin yani görüntülerin altına püf noktalarını paylaşmayı hedefliyorum. Örneğin ilk olarak paylaşacağım görselde hiç bilmeyenler veya tam anlamıyla kavraman isteyenler için arayüz tanıtımı ile başlıyorum. İlk görseli içindeki alanları numaralandırarak ne iş yaradığından bahsedeceğim. (Sıralama rastgele yapılmıştır.)

Game Of Thrones Arayüz Tanıtımı ( Tarayıcı Oyunu)


1 :  Aktif ordunun nerede ne yaptığını anlatan alandır. Burada savaşa veya toplamaya gönderdiğiniz ordunuzu takip edebilir, dilerseniz hızlandırabilir veya geri çekebilirsiniz.

2 :  Burası oyun içinde geliştirmeler yaptığımız alanın bilgilendirme alanıdır.  İnşaat  geliştirmesinden  ordu eğitimine kadar tüm süreleri takip edebilirsiniz. Dilerseniz hızlandırabilir, ittifaktan yardım isteyebilirsiniz.

3 :  Oyun içerisinde bulunan ve kalemizin şampiyonu olarak belirlediğimiz kahramanın resmi bulunur. Hemen yanında ise tüm şehir gücümüz bulunmaktadır. Hemen altında kalp olarak 3/120 olarak görünen yer  ise " Weirwood" yani yaşam ağacı gibi düşünebilirsiniz. Tipik bir hikaye ilerleme alanıdır ve ana hikaye için olmazsa olmazlardır. Burada ilerleyerek hem kahramanları hem de  hikayeyi hızlandırabilir ve hızlıca kudret kasabiliriz.

4 : Oyunun ana ayarlarının bulunduğu yerdir. Örneğin tam ekrandan oyun grafiklerine, ses ve bildirim gibi tüm ayarlamaları yapabilirsiniz.

5 : Oyunda günde bir kez gireceğimiz alandır kudret gücünüze ve vip seviyenize göre size her gün belirli ödülü vermektedir.

6 : Oyunda kaynaklarını izlediğimiz yerdir. Ödü olarak, satın aldığımız veya topladığımız tüm kaynakların göstergesidir. Her kaynağın üzerine gelerek ne kadar üretim ve tüketimi olduğunu görebilir aynı zamanda şehir depomuzun bu kaynaklarının ne kadar koruduğunu görebiliriz. ( Şehirde depoyu yükselterek korunan kaynakları attırabilirsiniz. Bu koruma şehrinize kim saldırırsa saldırsın korunan kaynakları almayacağı anlamına gelmektedir.

7 :  Game Of Thrones Winter Is Coming etkinliklerini, günlük etkinlikleri  ve meydan okumaları gibi  genel etkinlikleri takip ettiğimiz alandır.


8 : Ana görevi anlatan alandır. Hemen yanında örneğin 1/3 yazar bu ana görevin  1 tanesinin tamamlandığını ve 2 tane kaldığının anlamanı taşımaktadır.

9 : Oyun sistematik olarak yapılan her şeye ödül vermektedir. Asker level attırımından her bir binanın yükseltmesinde ödül verir ve bu ödülleri buradan takip edebilirsiniz. Bu sizleri yönlendirmesin siz kendi gelişmenize devam edin.

10 : Oyunda  elmas, kaynak, item gibi tüm sağlam şeyleri en kolay yolla kazanabildiğimiz bir ödül sistemidir. Belirli tüm süreler boyunca bir yarışma ortaya atar ve o süre bitene kadar belirli bir sınırı geçmeniz beklenir. Geçtiğinizde çok fazla ödül alırsınız.

11 : Oyunda en çok kullanabileceğimiz yerlerden birisidir. Oyun sahnelerinin farklı alanlarıdır. Burada gördüğünüz gibi diğer tüm sahnelere geçiş vardır.Üstat kulesinin içten görünümüdür. Oyunda en önemli olaylardan birisidir. Burada gördüğünüz gibi geliştirmemiz gereken teknolojiler bulunmakta. Burada izleyeceğiniz strateji sizin kaderinizi belirleyecektir. Buna çok özen göstermelisiniz. Mantığını herkesin bildiğiniz düşünüyorum. Şehir ve ordu için gerekli teknolojileri araştırarak kendimizi geliştiriyoruz. Eğer burada zorlanan arkadaşlar varsa yorum yapsın ve detaylı bir anlatım da yapabilirim.


Burası yukarıda 3. adım olarak anlattığım şampiyona tıkladığımızda gelen alandır. Şampiyon semboliktir. Bu sembol ordumuzu temsil ve şehrimizi temsil eder. Şampiyon her level atladığında belirli bir beceri puanı verir. Bu aldığınız puanı burada stratejik olarak kullanarak rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Burasıda oyunun en önemli alanlarından birisidir. Burada çok dikkatli bir yol izlemelisiniz. ( Yanlış yere puan verdiğim diye çok üzülmeyin, ileride bu beceriyi sıfırlamak çok zor bir şey olmayacak.)


Burasıda en önemli alanlardır. Yine yukarıda resimde anlattığım gibi 3.adıma bağlı bir alandır. Yani şampiyonun üzerinde bulunan itemlerdir. Bu itemler ordu saldırısı, savunması veya inşaat hızı gibi bir çok özellik vermektedir. Bu itemlerde oyunda çok önemli yer almaktadır ve gerçekten zor bulunmaktadır. Bunları demirci de döverek elde edebiliyoruz ama gerçekten zor. Burasıda rakiplerinize fark atmak için oldukça önemli rol oynamaktadır.Burası da arayüzü tanıtırken 8 ve 9 numaraları da içinde barındıran yerdir eğer görmediyseniz yukarıda 8. ve 9.  numaralara bakarak anlayabilirsiniz. Gördüğünüz gibi sistem basit görev yapmanız gerekmekte. Görev bittiğinde altında veya solunda alacağınız ödüller yazmaktadır. Hikaye ve ana görev çok fazla ödül ve kaynak vermektedir.


Burası da 11 numaralı olarak anlattığım yere tıkladığınızda gelen bölümdür. Normal ve Elit meydan okuma her gün düzenlenen bir yarışma gibi düşünmelisiniz. Her 3-5 saatte farklı hedefler vardır. Bu hedeflere ulaştığınızda sizlere ödül verir ve sıralama sistemi vardır. Diğer oyuncularla yarışırsınız. Alttakiler ise o süre zarfında sizin bireysel olarak yapmanız gereken şeylerdir. Gereken derken zorunlu değildir. Örneğin dışarıda X miktarda kaynak toplarsanız " Kaynak Toplama " alanında ödülünüzü alabilirsiniz. Öyle çok ödül de vermez.


Oyunda elmas çok önemli rol oynamaktadır. Elmaslar sayesinde her şey yapılabilir. İsterseniz asker eğitiniz, isterseniz hızlandırma alın bu yüzden elinde en çok elması bulunduranlar daha hızlı ilerlemektedir. Eğitim alnını belirli bir level geçince açacaksınız. Yanlış hatırlamıyorum 10 kale seviyesi falan istiyor olabilir. Burada oyunda aktif oyuncularla karşılıklı kapışarak sıralama kasarsınız. Oyun her farklı sıralama grubuna elmas verir. Gördüğünüz gibi ben çok önem vermesem de saate 24 elmas kasmaktayım.


Burasıda yukarıda 1. numaralı yerde anlattığım " Ordu Bilgisi " alanıdır. Çok fazla kullanmayacaksınız ama aklınızda bulunsun. Orduyu takip edeceğiniz yerdir.


Burası yukarıda 11. numaralı olarak anlattığım ve yine yukarıdaki resimlerde meydan okuma olarak anlattığım yerine örnekleme olarak bir tanesinin içidir. Yukarıda anlattığım etkinlikler ve meydan okumada kazanacağınız ödülleri göstermektedir.


2-3 görsel önce Eğitim alanlarından nasıl elmas kazanacağınızı anlatmıştım bu görselde ise hangi sıralamada ne kadar elmas alacağınızı görebilirsiniz. Oyunun en önemli noktasıdır. KUMANDANLAR burası gerçekten çok önemlidir. Bir savaşa en fazla 6 kumandan katılabilir bu yüzden her savaş seçeceğiniz kahramanlar yani kumandan çok önemlidir.  Kumandanların da kendine göre seviye atlaması, gelişmesi ve sınıf atlaması vardır. Örneği resimde gördüğünüz gibi ; level atlama, terfi alma veya kaliteyi geliştirme gibi farklı kriterleri vardır. Bunu konuda aslında burada yüzeysel anlatılacak değil ama mantığını kavrayın çünkü yazıya rabet veya bu konuyu merak edecek olursa sizler için detaylı bir anlatım yaparım.


Kumandanların özellikleri çok önemlidir. Bu önemi anlatmak için bir örnek vermek istiyorum. Resimde sol tarafta beyaz kutucuğa aldığım kumandan şuan çok önemlidir çünkü ana özelliği sarı kutucu dolduğuna yani özelliği maksimuma geldiğinde tüm kumandanlara baya fazla can vererek canlarını yeniler. Bir destek elemanı gibi düşebilirsiniz.
Not : Arkadaşlar daha anlatacak yerler var ama biraz sıkıldım.  Açıkçası ben Game Of Thrones  Tarayıcı oyununu oynamaktayım ve her gün farklı bir güncelleme gelebiliyor. Yorum olarak merak ettiklerinizi sorarsanız sizlere yardımcı olmaya çalışırım. Daha çok anlatacak şeyler var :)


YORUMLAR

BLOG YORUM KUTUSU: 11
 1. pazar ne işe yarıyor bize ne gibi bi katkısı var

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Birden fazla pazar çeşidi var hangisini söylediğinizi açıklar mısınız ? Ama genel mantığı ara ara farklı ürünleri bizlere sunmak buradan çokta olmasa bazen çok uyguna ürünler alabiliyoruz.

   Sil
  2. Pazar kaynak ginderimi sagliyor lv yukseldikce vergi azaliyor k10da htt yim

   Sil
 2. Türk klanı yok mu?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. düzgün bir ittifak olsa güzel olurdu

   Sil
  2. Oyun Türk klanı mevcut zaten isimlerinden anlayabilirsiniz İçerisinde ;
   Turkey,Türkiye,Osmanlı veya OTTOMAN gibi kelimeler geçer :)

   Sil
 3. arkadaşlar, koordinatım.. K:62 X:561 Y:562
  mesajlarınızı bekliyorum

  YanıtlaSil
 4. Orada yoksun dostum ?

  YanıtlaSil
 5. oynayanlar eklesın benı LikeAbosS k55'teyim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben yanına geldim ama aktif değildin ? Bir de Senin seviye nedir ? Yanlış görmediysem çokta ileri seviye değildi.

   Sil
 6. Ekler misin beni büyük harf ve küçük harfe dikkat ederek 66m sg knight 3 ve 59 lvlim yanına geldim derken ?

  YanıtlaSil

Ad

3d uniyt,1,3d uniyt macerası,1,akrep ve yelkovan arasındaki açı,1,alt coin borsa duyuruları,1,altcoin nasıl alınır,1,altcoinler,1,altın elbiseli adam,1,Anasayfam,1,Android Temaları,1,ansiklopedi,1,anushka sharma,3,anushka sharma filmleri,2,anushka sharma sevilen filmleri,2,arka planda youtube çalıştırmak,1,arşiv dil sorunu,1,Arşiv sorunu,1,Aytaç Film V1 Teması,1,aytaç video v1,1,barkın bayoğlu,1,başarılı youtube kanalı nasıl olmalı,1,Bilgisayar için pubg,1,bilgisayar kapatıcı,1,bilgisayar otomatik kapatıcı,1,bilgisayarda pubg oynamak,1,binanceye giren coinler,1,bir gencin istanbul hatırası,1,bitcoin nasıl alınır,1,blog güncellemesi,1,blogger,4,blogger içerik yönetimi,1,Blogger Film Teması,2,blogger film teması indir,1,blogger hit attırma,1,Blogger Kişisel Tema,3,blogger kodları,1,Blogger kurmak,1,Blogger Magazin Teması,1,blogger sitene kod ekle,1,Blogger Spor teması,1,blogger tema indir,1,blogger temaları,7,blogger themes,1,Blogger ücretsiz tema,2,Blogger Video Teması,1,bloguma kimse gelmiyor,1,boğazda tekne turu,1,borsa haberleri,1,btcturk,1,cambly ingilizce,1,cambly.com,1,coin dünyası,5,coin nasıl alınır,1,coin yatirimcilarının alması gereken önlemler,1,coin-borsalari,1,cryptopia,1,crytopia borsası,1,çayırova boru,1,çayırova boru fabrika gezisi,1,çayırova boru fabrikası,1,çoklu whatsapp kullanımı,1,dağ kahvaltısı,1,duyuru kodları sitene ekle,1,duyuru paneli,1,ekran kartı güncelleme,1,ekran kartı güncelleştirme,1,elestiriler,1,elestiriyorum,2,empati,1,empati diye bir şey yoktur,1,empati gerçek mi,1,empati var mı,1,empatiye inanmıyorum,1,en iyi blogger temaları,1,eser avı,1,fabrika gezisi,1,Facebook,1,facebook da din,1,Film,1,film teması,1,film teması indir,1,floating for youtube türkçe,1,floating kurulumu,1,foce of nature oyun bilgileri,1,force of nature,1,Freze,1,freze delik açma,1,Freze tezgahında delik büyütme,1,fuar gezilerim,1,game of thorones elestirisi,1,game of thorones final sezonu,1,game of thorones tarayici oyunu puf noktalari ve hilesi,1,game of thorones winter is coming,1,game of thorones yorumları,1,game of thrones nasıl oynanır,1,Gameloft oyunları,2,genel,1,gezi-yazilari,9,geziyorum,11,gezmek,1,girmeliyim,1,google meta,1,google seo,1,google seo güncellemeleri,1,google tag,1,Gökhan Satman'dan UNITY3D - Oku - İzle Dinle - Öğren Kitabı,1,güncel bloglar,1,güncel konular,1,Hakan muhafız,1,hakan muhafız dizi yorumları,1,hakan muhafız yorumları,1,hamam nasıl olur,1,Hamam sefası,1,hangi hamama gitmeliyim,1,hasan aytaç,1,hasan aytaç blog,1,hasanaytac.com teması,1,hataları,1,hayatta kalma oyunları,1,hikaye,1,hint filmi eleştirileri,1,hint filmi yorumları,2,hint filmi zero,1,hint filmleri,3,hotmag demesı indir,1,hotmag kurulumu,1,hotmag tema kurulum,1,içerik blogları,1,iki nokra arasi uzaklık,1,iki nokta arasi uzaklıgı bulan program,1,iletişim kuralları,1,İndirme Temaları,1,ingilizce konuşçamk,1,ingilizce konuşmak,1,İnternet,1,islam algısı,1,istanbul,2,İstanbul,1,istanbul be,1,istanbul boğazı,1,istanbul gezisi,2,istanbul hatırası,1,istanbul moto expo,1,istanbul motosiklet fuarı,1,istanbulun güzellikleri,1,izliyorum,5,java,13,java atm örnegi,1,java atm örneği,2,java dizi örneği,1,java diziler,1,java for döngüsü,1,java hazır örnek kodları,2,java hazir kodlar,12,java kare matris,1,java kodlari,1,java n adet sayiyi ekrana yazdirmak,1,java örnekleri,11,java saat açı hesaplama,2,katrina kaif,1,keskileme,1,Keskileme kuralları,1,keskileme nedir,1,keskileme-bosch-elektrikli-el-aletleri,1,keywords ve taglar işe yaramıyor,1,kişisel blog,1,kişisel blogger temaları,1,kitap okuyorum,2,kitap önerileri,1,kitap tavsiyeler,1,kocaeli dağları,1,koddsotu,1,kodlama ornekleri,1,koin borsaları komisyonlari,1,koineks,1,koinim,1,kolayca coin nasıl alınır,1,kripto para yatırımcıları,1,kripto paralar,2,küçük oyunlar,1,lab ve final hesaplama kodlari,1,lider haber,1,lider haber açılıyor,1,lider haber çözümü,1,lider haber virüs çözümü,1,lider haber virüsü,1,lider haber virüsü nasıl kaldırılır,1,makine,4,makine öğrenciliği,1,Makinecilik ile ilgili herşey,3,mankenler,1,march of empires,8,march of empires kaleyi neden 7.seviyede bırakmalıyız,1,march of empires bozulan yazıları düzeltme,1,march of empires eser avı,1,march of empires etkinlikleri,1,march of empires hesap nasıl satılır,1,march of empires hesap satışı,1,March Of Empires indir,1,march of empires kaynak nasıl satılır,1,march of empires kaynak satışı,1,March of empires krallık değişimi,1,march of empires krallık değişimi püf noktaları,1,march of empires önemli etkinlikler,1,march of empires puf noktaları,2,march of empires rehberi,2,march of empires sorunları,1,march of empires sultanları savaşa püf noktaları,2,march of empires sultanların savaşı,1,march of empires ticaret,1,march of empires ticaret nasıl yapılır.,1,march of empires yazılar bozuldu,1,mehmet amca,1,meta taglar işe yaramıyor,1,mithril,1,Mithril binanceye giriş yaptı,1,mithril token,1,mobil motorsiklet,1,mobil motorsiklet oyunları,1,mobil oyunlar,6,mobil pc pubg indir,1,mobil pubg indir,1,mobil pubg kurulumu,1,mobile pubg indir,1,MOE,1,moto,1,moto expo,1,motocross,2,Motor,1,motor fuarı,1,motor mankenleri,1,motorsiklet oyunları,1,motosiklet anılarım,2,motosiklet eğitimi,1,motosiklet fuar fotoğrafları,1,motosiklet fuarı,2,motosiklet gezisi,4,motosiklet ile ilk kazam,1,motosiklet ile istanbul,1,motosiklet kazaları,1,motosiklet tavsiyeleri,1,motosiklet yaralanması,1,motosiklet yorumları,1,müşteri iletişimi,1,müşterilerle iletişim,1,müşterilerle iletişimde önemli noktalar,1,nasıl yapılır,6,ne içerik,1,network marketing,1,network marketing sistemleri,1,nm sistemlerinde dikkat edilmesi gerekenler,1,Nvidia,1,Nvidia ekran kartı,1,Nvidia ekran kartı güncelleme,1,Nvidia ekran kartı güncelleme nasıl yapılır,1,Nvidia GeForce Experience gerekli mi,1,Nvidia GeForce Experience işe yarıyor mu,1,Nvidia GeForce Experience kurmalımıyım,1,okuyorum,2,online mobil oyunlar,1,online tarayıcı oyunları,1,otomatik kapatma programı,1,oynuyorum,1,Oyun Temaları,1,oyunlar,9,ön planda youtube çalıştırmak,1,paribu,1,pazarlama da dikkat edilmesi gerekenler,1,pazarlama sistemleri,1,pc pubg indir,1,savaş oyunları,1,seni kaybedemem,1,seni kaybedemem kitabi,1,seo,1,seo uyumlu blogger temaları,1,shahrukh khan,1,sıcaklığı bulan program,1,sitene duyuru kodları,1,sitene kod ekle,1,skgames,1,Slayt,1,soner Kara,1,sözle olmaz,1,spor temaları,1,strateji oyunları,4,survival oyunlar,1,tara kelly,1,tara kelly seni kaybedemem,1,tarayıcı virüsleri,1,telifsiz blogger tema,1,telifsiz blogger temaları,1,telifsiz ve ücretsiz blogger temaları,2,tema hotmag,1,Temel Makinecilik,1,the protector,1,Thema Larousse,1,Torna,1,torna kulanımı,1,Tornada Delme İşlemi,1,tornada nasıl delme işlemi yapılır,1,türk borsalari komisyonlari,1,türk coin borsaları,1,türk islam tarihi,1,türk kripto borsaları,1,türkçe winrar,1,türkçe winrar indir,1,türkçe winrar kurulumu,1,türkiye turing ve otomobil kurumu,1,türkiyeden coin nasıl alinir,1,ucuz coinler nasıl alınır,1,uzaktaki bilgisayarı kapatmak,1,ücretsiz blogger şablonu,2,ücretsiz blogger tema,1,ücretsiz blogger temaları,2,ücretsiz eğitim,1,ücretsiz ingilizce,1,ücretsiz ingilizce konuşmak,1,ücretsiz kask ve yelek,1,ücretsiz kask veren eğitim,1,ücretsiz motosiklet eğitimi,1,ücretsiz motosiklet kaskı,1,ücretsiz motosiklet ve kask,1,ücretsiz premium blogger temaları,1,ücretsiz temalar,1,Video,1,vize,1,vücut kitle indeksi hazırlama programı,1,whatsapp ile not defteri,1,whatsappı not defteri olarak kullanmak,1,whatsapptan not defteri yapmak,1,winrar arapça hatası,1,winrar arapça oldu,1,winrar dil değiştirme,2,winrar dil hatası,2,winrar dil sorunu,2,winrar nasıl kurulur,1,winrar sağ tık problemi,1,winrar sorunları,1,winrar türkçe,1,winrarı türkçe yapmak,2,Yazılarım,5,yazilim,6,yeni başlayanlar için blogger,1,yeni blog,1,yol emniyeti eğitimi,1,yorumluyorum,2,yotuber olma yolunda 2 altın kural,1,youtube,1,youtube de başarılı olmak için gerekenler,1,youtube eklentileri,1,youtube kanal yönetimi nasıl olmalı,1,youtube kanalı açmak,1,youtube kanalı ayarları,1,youtube kanali için yapılması gerekenler,1,youtube tavsiyeleri,1,yurt dışına coin geçirme,1,zıplayan kod,1,
ltr
item
Hasan Aytaç - Öğrenirken Öğretiyor: Game Of Thrones Winter İs Coming Tarayıcı Oyunu Püf Noktaları
Game Of Thrones Winter İs Coming Tarayıcı Oyunu Püf Noktaları
https://1.bp.blogspot.com/-bFGSvQ6wYpE/XVEtLuqg1wI/AAAAAAAAE2w/eqmWtiNotDI99wttN3C2YQXnPJz4YcJ7ACLcBGAs/s1600/Game%2BOf%2BThrones%2BWinter%2Bis%2BComing%2BP%25C3%25BCf%2BNoktalar%25C4%25B1.png
https://1.bp.blogspot.com/-bFGSvQ6wYpE/XVEtLuqg1wI/AAAAAAAAE2w/eqmWtiNotDI99wttN3C2YQXnPJz4YcJ7ACLcBGAs/s72-c/Game%2BOf%2BThrones%2BWinter%2Bis%2BComing%2BP%25C3%25BCf%2BNoktalar%25C4%25B1.png
Hasan Aytaç - Öğrenirken Öğretiyor
https://www.hasanaytac.com.tr/2019/08/game-of-thrones-winter-is-coming-tarayci-ve-mobil-oyunu-puf-noktalari.html
https://www.hasanaytac.com.tr/
https://www.hasanaytac.com.tr/
https://www.hasanaytac.com.tr/2019/08/game-of-thrones-winter-is-coming-tarayci-ve-mobil-oyunu-puf-noktalari.html
true
3677843125314433563
UTF-8
Yüklenen Tüm Yazılar İlgili Benzer Konu Bulunamadı. TÜMÜ Devamını Oku Cevap Cevabı İptal Et Sil By Anasayfa SAYFALAR İÇERİKLER Hepsini Gör SENİN İÇİN ÖNERDİKLERİM ; Etiketler ARŞİV Sitede ARA! TÜM İÇERİKLER Aradığınız Bulunamadı! Anasayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pzr Pzrtsi Salı Çrş Prş Cma Cmrts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ock Şbt Mart Nsn Mayıs Mys Hzrn Ağs Eyl Ekm Ksm Arlk Bu Ay 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 saat önce $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadan önce Takipçiler Takip ÖZEL İÇERİK ( KİLİTLİDİR.) 1. Adım: Sosyalar Ağların Birinde Paylaşın 2. Adım : Sosyal Ağınızdaki Bağlantıyı Onaylayın. Tüm Kodları Kopyala Tüm Kodları Seç Tüm Kodlar Panoya Toplandı. Kodları / metinleri kopyalayamıyorum, lütfen kopyalamak için [CTRL] + [C] (veya Mac’li CMD + C) tuşlarına basın. Okuma Yardımcısı